آتش بنزین ساختمان اخبار حوادث

آتش: بنزین ساختمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (549)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

با این تصویر از علی شاهِ سرابی که به وسیله نوید محمدزاده تاجگذاری شده است هست، مطلب را شروع میکنیم. علی سرابی یکی از تئاتری های خوش ذوق و هنرمند ماست و جا دارد زیاد از این در تئاتر حضور داشته باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

علی جان جسارتاً این خطوطی که ما میبینیم حاصل افکتی است که به تصویر داده اید! هست، ولی انقدر غلیط نیست.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

پرستو صالحی از اینستاگرام خداحافظی کرد، ولی امید داد که به زودی بازخواهد گشت. احتمالاً میخواسته به سرویس بهداشتی برود.

محسن افشانی به تماشای نمایش تازه بهاره رهنما رفته بود که در آخر این تصویر را در کنار هم گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

سلفی روناک یونسی بازیگر مهاجرت کرده ی سینما که جهت پر کردن مطلبمان کماکان به این عزیزان خارج نشین (که هنوز کشف حجاب نکرده اند) نیاز داریم.

قطعا به اندازه ای که به شما عالی گذشته به ما خیر. ولی شکر خدا بد نبود.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

رضا رشیدپور با این تصویر تولد رفیقش رضا یزدانی را تبریک گفت. تصویری که مربوط به سورپرایزی است که رضا یزدانی سال پیش جهت رضا رشیدپور در تولدش فراهم کرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

جماعت را با نام بهرام رادان و ساره بیات به پردیس چارسو کشاندند، ولی با بهاره کیان افشار و مهرداد صدیقیان رو به رو شدند. در اکران شخصی فیلم “زرد”.

عکس خاص و عجیب که باران کوثری به اشتراک گذاشته. مربوط به دو سال پیش که تصادف کرده بود دچار جراحت شده است بود. شما عمق فاجعه را ببین که با آن حال نزار هم به آتلیه رفته بود!

سیامک عباسی هم به تماشای نمایش “خورشیدهای همیشه” به کارگردانی بهاره رهنما رفته بود. آقا امیرخسرو همسر بهاره زن هم که در تصویر حاضر هستند.

خاطره بازی بهار ارجمند با این تصویر قدیمی در کنار پدرش زنده یاد انوشیروان ارجمند و برادرش برزو. تا پیش از این فکر میکردم بهار بزرگتر از برزو است.

دعا می کنیم جهت مادر دوست داشتنی داریوش فرضیایی که متاسفانه گرفتار تخت بیمارستان شده است هست. آرزوی سلامتی داریم جهت همه بیماران و گرفتارانِ درد، علی الخصوص مادران نازنین.

زوج هنرمند و با شخصیت سینما و تئاتر، فرخ نعمتی و سهیلا رضوی در چهل و چهارمین سالگرد ازدواجشان. امیدواریم تا ابد در کنار هم پایدار و عاشق باشند.

آقا رضا قوچان نژاد هستند، در برابر دوربین کسی که نمیتواند جر همسرش باشد. آقا رضا اهل این کار ها نیست!

آخرین سلفی ماهایا پطروسیان از گریم خود در فیلم “لس آنجلس – تهران” ساخته تینا پاکروان که گویا فیلمبرداری آن به آخر رسیده است.

سلفی طناز ها در پشت صحنه مجموعه “هزارپایان” به کارگردانی شهاب عباسیِ خوش ذوق و دوست داشتنی.

عکسی داغ و دیده نشده از بازیگر مشهور سینما در استخر! کلیک کن تا پاک نشده! (مناسب جهت جذب ممبر کانال های تلگرامی)

شهره سلطانی با این تصویر قدیمی در کنار افسر اسدی و آناهیتا همتی خواست بگوید که یاد دوستانش هست. مشخصا بانو اسدی در آن دوران روزهای مشکل داشته است.

شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی کشورمان در حال چیدن سیب در سمیرم. بچین شهربانو خانم. اصلا کل باغ جهت شما! مگر کسی جرأت دارد چیزی بگوید؟!

سوسن پرور، مظلوم ترین صورت ایرانی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … هست. کسی بیشترین فحش را بدون هیچ دلیلی از زامبی های اینستاگرام خورده و هیچگاه نظرات را نبسته هست. فحش هایی بی آخر به خاطر موضوعی که خودش در آن هیچ نقشی نداشته است.

یاسمینا باهر در کنار برادر و برادرزاده اش که از یک کیلومتری هم قابل تشخیص است که با هم فامیلند.

علیرضا جان قبول کن خوب نیاموختی. وگرنه عنوان قابل آموختن خیلی زیاد تر است.

فخر فروشی کامبیز دیرباز با سیمرغی که 14 سال پیش اگر اشتباه نکنم جهت فیلم “دوئل” استاد درویش گرفته هست. کامبیز بعد از این مورد دیگر موفقیت چشمگیری به دست نیاورده است.

استاد جواد مجابی شاعر و نویسنده نامی کشورمان به تماشای نمایش “شوایک سرباز راحت دل” رفته بود که بازیگران این تصویر را در کنار ایشان گرفتند.

سمیرا حسنپور و لیندا کیانی در دو طرف منوچهر هادی. بازیگران و کارگردان سریال “پاهای بی قرار” که کماکان در مرحله فیلمبرداری هست. سریالی که قرار است از شبکه 5 سیما پخش شود. دم منوچهر هادی گرم که هم در صدا و سیما آشنا و حامی دارد، هم در شبکه نمایش خانگی، هم سینمای تجاری و هم سینمای هنری! کسی که کار سینما را با دستیاری اصغر فرهادی در فیلم چهارشنبه سوری شروع کرد.

ماشاالله این همه سریال که ساخته میشوند بعد کی پخش میشوند که ما نمیبینیم؟! رزیتا غفاری در اتاق گریم یکی دیگر از سریال های در حال ساخت به نام “کهنه سرباز”.

محمد بنا که این روزها در استراحت به سر میبرد در کنار برادران عزیزش این تصویر را گرفت و به اشتراک گذاشت.

حامد بهداد به نمایندگی از گروه فیلم “سد معبر” به جشنواره فیلم پوسان در کره جنوبی رفته است و در اینجا در کنار بعضی عوامل جشنواره و همچنین بهمن قبادی ایستاده است.

بیتا جان آن هشتگ #و کشت ما را.

رضا عطاران و بابک حمیدیان با گریم های خاص خود در نمایی از فیلمی به کارگردانی مهران احمدی به نام “مصادره” که فعلا در مرحله فیلمبرداری است.

آیا میدانستید علت مهم تمامی خوشگذرانی ها و سفر های خارجه بازیگران و صورت های معروف و خواننده ها، شما و حمایت های شماست؟ چون اگر شما نباشید که به کنسرت امید حاجیلی بروید، او هیچگاه آنقدر پول به دست نمی آورد که ضمانتی جهت ویزای انگلستانِ او باشد. بله.

آجی بهاره دارد فیلم مستند اسب داداشی اش را کارگردانی میکند. #داداشیش_فداش_شه

دیدار پژمان جمشیدی و خواهرش بعد از یک ماه حضور در برزیل و فیلمبرداری کارِ پژمان. دیگر صفحه خود صورت ها پاسخگو نیست و باید صفحه اقوام آن ها را هم پوشش دهیم.

سلفی هومن حاجی عبداللهی (یا حاج عبداللهی، آخرش هم نفهمیدیم کدام درست است) در کنار امیر غفارمنش در حاشیه ضبط کار جدیدشان. به آخر مطلب رسیدیم. از همراهی تان بسیار سپاسگزاریم.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | نمایش | تلگرام | ارتباط | تصویری | سینمای | کارگردانی | اینستاگرام | بهاره رهنما | فیلمبرداری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (549)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs