آتش بنزین ساختمان اخبار حوادث

آتش: بنزین ساختمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث مردپولدار منزل فوق لوکس خود را به 20کارگر افغانی پر سروصدا اجاره داد! ، انتقام گیری از همسایه ها

صدای ضبط صوت شبانه مردان افغان تا دیروقت قطع نمی‌شد، از زمانی که این 20 مرد افغان به مجتمع‌شان آمده بودند، ساکنان مجتمع یک لحظه آسایش نداشتند و قیمت واحدهای آپا

انتقام گیری از همسایه ها/مردپولدار منزل فوق لوکس خود را به 20کارگر افغانی پر سروصدا اجاره داد!

عبارات مهم : اجاره

صدای ضبط صوت شبانه مردان افغان تا دیروقت قطع نمی شد، از زمانی که این 20 مرد افغان به مجتمع ارزش آمده بودند، ساکنان مجتمع یک لحظه آسایش نداشتند و قیمت واحدهای آپارتمانی خیلی پایین آمده بود. مرد صاحبخانه هم که آنجا را به افغان ها اجاره داده بود به شکایت های ساکنان ساختمان توجهی نمی کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: آخر اعضای هیأت مدیره ساختمان به دادسرا رفتند و از یکی از ساکنان ساختمان شکایت کردند: یکی از ساکنان ساختمان حدود یک ماه قبل از اینجا اسباب کشی کرده و منزل اش را به 20 مرد افغانی اجاره داد. از همان وقت دردسرهای ما شروع شد. ما ساکن یکی از برج های معروف غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران هستیم و همه اهالی ساختمان با ماشین های آخرین مدل و گرانقیمت وارد مجتمع می شوند. ولی این 20 افغانی هر شب با بیل و کلنگ و ظاهری بسیار نامرتب به ساختمان می آیند. آنها ساعت 12 شب که همه در حال استراحت هستیم تازه به منزل می آیند و سر و صدا راه می اندازند. یکی از آنها شروع به آواز خواندن می کند و دیگران هم او را همراهی می کنند و مزاحمت های ارزش جهت ما شروع می شود.

یکی از اعضای هیأت مدیره گفت: بوی پیاز و دنبه نیمه شب فضای ساختمان را پر می کند. البته این همه عنوان نیست، حتی میهمان های ما هم جرأت نمی کنند به اینجا بیایند و با چنین مشکلاتی قیمت آپارتمان های ما به طور عجیبی بشدت کم کردن یافته است.

مردپولدار منزل فوق لوکس خود را به 20کارگر افغانی پر سروصدا اجاره داد! ، انتقام گیری از همسایه ها

انتقامگیری عجیب

با شکایت هیأت مدیره برج، پرونده ای تشکیل شد و صاحب آپارتمان مورد نظر به نام بهرام جهت انجام تحقیقات به دادسرا احضار شد. این مهندس جوان در بازجویی گفت: هر 20 مرد افغان که ساکن منزل ام شده است اند، مجوز اقامت در کشور عزیزمان ایران را دارند. من طبق قانون با آنها قولنامه معتبری تنظیم کرده ام. من منزل ام را به آنها اجاره داده ام و از نظر قانونی هیچ اشتباهی مرتکب نشده ام.

صدای ضبط صوت شبانه مردان افغان تا دیروقت قطع نمی‌شد، از زمانی که این 20 مرد افغان به مجتمع‌شان آمده بودند، ساکنان مجتمع یک لحظه آسایش نداشتند و قیمت واحدهای آپا

به این ترتیب مهندس بهرام مرتکب خلافی نشده بود ولی حضور افغانی ها جهت اهالی ساختمان مسئله ساز شده است بود. تنها راه چاره مصالحه بود که بهرام گفت: چند ماه قبل حمام همسایه طبقه بالایی ما آب داد و سقف منزل ام را خراب کرد. چند باری به همسایه ام گفتم چاره اندیشی کند ولی او هیچ توجهی نکرد. به هیأت مدیره گفتم و آنها هم گفتند که صاحب منزل بالایی شما باید این تعمیرات را انجام دهند. هنگامی که دیدم کسی پاسخگوی خسارتی که به من رسیده، نیست جهت انتقامگیری تصمیم گرفتم از آن منزل اسباب کشی کنم و منزل ام را به 20 افغان اجاره دادم. من هزینه ای از افغان ها نگرفتم و تنها یک قرارداد معتبر نوشتم که مسئله ساز نباشد. طبق قراری که بین خودمان گذاشتیم متعهد شدند هر وقت که خواستم منزل را باید تخلیه کنند.

با بیان واقعیت، هیأت مدیره قبول کردند که خسارت وارده بابت خرابی سقف را جبران کنند و بهرام نیز پذیرفت که مستأجرانش را بیرون کند.

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs